Česká vlajka
English flag
Obálka
Motokáry Olšany

Olšanská ul.6, Praha 3

tel : 281 916 188 
       605 048 245
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz

kartareal

Vážení fanoušci a přátelé motokár,

  Máme pro Vás smutnou zprávu, bohužel nám nebyla z důvodu developerského záměru majitele objektu prodloužena nájemní smlouva a tak zde koncem roku (30/12/2013) musíme končit.

 Máte tedy poslední možnost během těch pár týdnu co zbývají, nás navštívit a ještě si užít jízd na nejvýkonnějších motokárách v Praze.

 Současně informujeme, že veškeré kupóny, poukazy, tickety a jízdenky a rezervace platí pouze do 30/12/2013, po tomto datu propadají bez možnosti náhrady.

  Budeme se snažit nalézt nové prostory, o novinkách Vás zde budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň

Váš team KartAreal  

TRAŤ A ČASOMÍRA

Dráha dosahuje délky přes 400 metrů, na kterých můžete prožít jedinečnou a neopakovatelnou radost z jízdy a závodění, o kterou se postará 20 zatáček a 4 rovinky střídající se v technických a rychlých pasážích. Optimální propustnost dráhy je 6 - 8 motokár.

Bezpečnost je pro nás prioritou a tak je dráha vybavena svodidlovým systémem, který ve spojení s pneumatikami poskytuje u případné kolize optimální nárazovou bezpečnostní zónu.

Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení ochranné přilby, overalu, rukavic a závodních chráničů žeber a zad. Použití přilby je z bezpečnostních důvodů povinné! 

 profil tratě

 

Technické parametry dráhy:

Délka: přes 400 m
Šířka: 3 - 7 m
Průměrná rychlost: cca 40 km/h
Maximální rychlost:

cca 70 km/h

Prům. čas na kolo: 35 - 45 vteřin
Počet zatáček: 20x (1x "esíčko", 4x 180°, 10x levotočivá, 4x pravotočivá)
Rovinky: 4x (každá o délce 30 - 70m)
Mantinely: speciální plastová svodidla + pneu
Povrch: frézovaný beton + stěrka
Osvětlení: zářivková tělesa

 

Časomíra  

V každém odvětví sportu, kde o vítězi rozhodují často pouhé setiny vteřiny se bez přesného měření času nelze obejít. O závodech rychlých kol to platí dvojnásob a proto velice dbáme na přesné vyhodnocení každé jízdy. O tato měření se stará specializovaná počítačem řízená časomíra. Každá motokára je vybavena vysílačem, jež po každém projetí kola vysílá signál přijímači k dalšímu zpracování počítačem. Časomíra měří s přesností na tisícinu vteřiny.

Režim časomíry hodnotí jezdce podle časů dosažených v jednotlivých kolech bez ohledu na jejich skutečné pořadí. Po skončení jízdy je k dispozici vytištěný přehled časů všech účastníků závodu, na kterém je mimo jiné i počet ujetých kol, čas každého kola, čas nejlepšího kola, celkové pořadí a celkový čas závodu.

U důležitých závodů nebo při firemních akcích lze zadat do systému přímo jména jezdců, která se dále zobrazují na monitorech a tisknou na výsledkových listinách.  

 

Zahrajte si získejte jízdu zdarma

Otevírací doba

Po - Čt 14:00-22:00
14:00-23:00
So 12:00-23:00
Ne 12:00-22:00
        příp. dle dohody