Česká vlajka
English flag
Obálka
Motokáry Olšany

Olšanská ul.6, Praha 3

tel : 281 916 188 
       605 048 245
fax : 281 916 189
info@kartareal.cz

kartareal

Vážení fanoušci a přátelé motokár,

  Máme pro Vás smutnou zprávu, bohužel nám nebyla z důvodu developerského záměru majitele objektu prodloužena nájemní smlouva a tak zde koncem roku (30/12/2013) musíme končit.

 Máte tedy poslední možnost během těch pár týdnu co zbývají, nás navštívit a ještě si užít jízd na nejvýkonnějších motokárách v Praze.

 Současně informujeme, že veškeré kupóny, poukazy, tickety a jízdenky a rezervace platí pouze do 30/12/2013, po tomto datu propadají bez možnosti náhrady.

  Budeme se snažit nalézt nové prostory, o novinkách Vás zde budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň

Váš team KartAreal  

SPORTBAR

Příjemné prostředí SportBaru o 160m2 s kapacitou přes 80 míst k sezení nabízí možnost znovu načerpat síly. K dipozici je široký výběr alko i nealko nápojů, točené Svijany 11° a 12°. Rozměrná okna umožňují výhled na dráhu a tak můžete sledovat dění na trati a závodící soupeře nebo sportovní přenosy na velkoplošné TV.

Naší součástí je i letní zahrádka pro příjemné posezení na čerstvém vzduchu s hrištěm pro pétangue, k dalšímu rozptýlení návštěvníků, k dispozici je i stolní fotbálek a šipky.

     

U SportBaru přímo u cílové rovinky je "předsalonek" o 55m2 pro 35 osob s prosklenou stěnou a výhledem na dráhu z její bezprostřední blízkosti.

Za Sportbarem je salonek o 80m2 pro více jak 50 osob, kde lze pořádat školení, seminář nebo oddělenou oslavu či firemní akci.

     

Dispozici všech prostor lze libovolně uzpůsobit, aby co nejvíce vyhovovala Vašim představám a mohly se zde konat školicí semináře, firemní akce, soukromé party, oslavy nebo večírky. Pro tyto příležitosti je Vám k dispozici potřebné technické vybavení jako videodataprojektor s plátnem 2,6m, PC, audio-video aparatura a bezdrátový mikrofon.

Samozřejmostí je zajištění gastronomické části formou jednoduchého občerstvení, banketu či rautu dle Vašeho přání. Přilehlé venkovní prostory umožňují grilování - od klobás, různých druhů mas - i exotických, po grilování kýty, selete, jehněte i celého prasete. Rovněž pro Vás můžeme zajistit degustaci vín z celého světa za přítomnosti sommeliéra, vystoupení různých umělců, živé kapely, kouzelníka …

Stávající kapacitu prostor lze ještě rozšířit a ty mohou bez broblémů pojmout i více jak 200 osob.  

Pro řidiče je k dispozici rozlehlé parkoviště přímo nad námi, které je pro naše klienty zdarma. Jeho rozloha je přes 2000m2 a tuto plochu lze využít i jako další prezentační outdoor prostor při opravdu velkých akcích.

Náhled nápojového lístku najdete zde

Zahrajte si získejte jízdu zdarma

Otevírací doba

Po - Čt 14:00-22:00
14:00-23:00
So 12:00-23:00
Ne 12:00-22:00
        příp. dle dohody