Česká vlajka
English flag
Obálka
KartAreal Karting

Olšanská street no. 6
Prague 3

Phone: 281 916 188 
          605 048 245
E-mail: info@kartareal.cz

kartareal

Dear fans and go-karting friends,

  We have bad news for you, unfortunately we have to close our kart centre due to developers interests of building owner. We are closed from 31/12/2013.

  So you have the last chance in these few weeks to visit us and enjoy the most powerful karts in Prague.

  We also informing you, that all coupons, vouchers, tickets and bookings are valid until 30/12/2013. After this date are unvalid without any compensation

  We will try to find new place, about any news we will inform you here. 

 Thanks for your understanding

Yours KartAreal team

WINE LIST

Výběr z hlavního sotrimentu :

MONTES CABERNET SAUVIGNON

Druh:  Červené suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast: Colchagua Valley
Klasifikace: Colchagua Valley DO
Odrůda: 85% Cabernet Sauvignon, 15% Merlot
Servis: 17 - 19°C
Archivace 5 - 10 let

 • Elegantní víno intenzivní rubínově červené barvy s aroma po karamelu, skořici a náznaky máty. Hlavním charakterem vína však stále zůstává jeho ovocnost s patrným černým rybízem, jahodami, s náznakem višní a čokolády. Má pevné tělo s ovocnými a příjemnými tříslovinami. Prodloužený a silný konec. Vhodné ke skladování (5-10 let).

MONTES CHARDONNAY

Druh:  Bílé suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast:  Curicó Valley
Klasifikace:  Curicó Valley DO
Odrůda: 100% Chardonnay
Servis: 10 - 12°C
Skladování: 2 roky

 • Toto víno kvasilo ze 60% v sudech a ze 40% v nerezových tancích. U poloviny množství vína proběhlo jablečno-mléčné kvašení při kontrolované teplotě, aby byly zachovány ovocné vůně. Víno má světle zlatavou barvu se zelenkavými nádechy, ve vůni se mísí máslové tóny s vanilkou a tropickým ovocem (banány). Svěží ovocité víno s dobrým tělem a vyvážením, v ústech komplexní a smetanové s příjemným a elegantním koncem.

MONTES SAUVIGNON BLANC   

Druh: Bílé suché
Výrobce:  Montes
Země: Chile
Oblast: Casablanca Valley
Klasifikace:  Casablanca Valley DO
Odrůda:  100% Sauvignon Blanc
Servis: 10 - 12°C
Skladování: 2 roky

 • Kvašení vybraných hroznů probíhá 100% v nerezových tancích, čímž víno získalo světle žlutou barvu. Velmi příjemné aroma exotického ovoce a citrónové trávy díky chladnému klimatu údolí Casablanca. Svěží a čerstvá chuť v ústech zaujme zejména ty, kteří si rádi vychutnají Sauvignon Blanc bez příchutí získaných zráním na novém dubovém dřevě. Jeho svěžest je nejlepší vychutnat hned v mládí tohoto vína.

MONTES MERLOT

Druh: Červené suché
Výrobce: Montes
Země: Chile
Oblast: Colchagua Valley  
Klasifikace:  Colchagua Valley D.O. 
Odrůda:  85% Merlot, 15% Cabernet Sauvignon
Servis:  17 - 19°C
Skladování: 1 - 6 let

  • Mladý Merlot, který zrál šest měsíců v amerických dubových sudech. Aby bylo dosaženo lepšího spojení s dubem, rozhodl se ho Aurelio Montes spojit s 15% Cabernetu Sauvignon.
  • Víno vyjadřuje ovocitý charakter s jasnými znaky malin a nádechem ostružin, v příjemné kombinaci s typickou kořenitostí po černém pepři. Přítomnost dubu je patrná, ale pouze na takové úrovni, aby ovocnost zůstala základním prvkem vína. Příjemná vyváženost tříslovin a kyselosti, s přátelským a jemným koncem.

   FINCA ANTIGUA Crianza    

   Druh: Červené suché 
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast:  La Mancha
   Klasifikace: La Mancha DO 
   Odrůda:  60% Tempranillo, 20% Cabernet Sauvignon,
   20% Merlot
   Servis: 16 - 18°C
   Skladování: 3 - 6 let

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 14 dní. Zrání po dobu 12 měsíců v amerických a francouzských dubových sudech.
   • Víno třpytivé višňové barvy s temně červeným okrajem. Intenzivní aroma kombinující v sobě vůně červeného ovoce s vůněmi z nových dubových sudů, s tóny pražené kávy a cedrového dřeva. Kulaté a hřejivé víno se sametovým dotykem, konec je lahodný díky skvěle vyvážené struktuře tříslovin z hroznů a dřeva. Chuť zůstává dlouho po polknutí.
   • Výborně se hodí k silným polosuchým sýrům a díky své hladkosti také k bílým tučným nebo tmavým netučným masům.

   FINCA ANTIGUA Cabernet    

   Druh: Červené suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Cabernet Sauvignon
   Servis:  14 - 16°C
   Skladování:  2 - 5 let

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 12 dní. Zrání po dobu 6 měsíců v nových amerických sudech.
   • Barva vína je temně červené barvy s čistými a třpytivými odlesky. Aroma je intenzivní, převážně s tóny zeleného čaje a rozmarýnu společně s kořením jako kmín a anýz. Zrání v sudech dodalo zároveň náznak vanilky a kouřový nádech. V chuti je dominantní začátek mírné kyselosti, která nepřebíjí alkoholové tóny. Kulaté víno se snadno rozeznatelným charakterem Cabernetu a dlouhým a příjemným koncem díky vyzrálým tříslovinám.
   • Hodí se ke kozím a ovčím sýrům, zároveň díky své kyselosti k tučným rybám a červeným masům.

   FINCA ANTIGUA White    

   Druh: Bílé suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Viura
   Servis:  6 - 8°C
   Skladování:  1 - 3 roky

   • Toto svěží, elegantní víno je čistým vyjádřením odrůdy Viura, sklizené v posledním záříjovém týdnu. Fermentace a macerace probíhala v nerezových tancích při kontrolované teplotě po dobu 32 dní. Následovala tříměsíční zrání na kvasinkách s pravidelnou batonáží (1x týdně). Výsledné víno má citrónově žlutou barvu se smaragdově zelenkavými náznaky a vydatnými glycerolovými slzami. Čisté a příjemné celkové vydatné aroma, v němž jsou patrné náznaky meruněk, broskví, hrušek, společně s fenyklem a bílými květinami jako je jasmín a heřmánek. Lze vypozorovat lehký dotek čerstvě posekané trávy a lehká kouřovost. Uhlazený a sametový nástup v ústech vede ke skvělé struktuře tohoto vína. Vyvážená kyselinka mu dodává svěžest a anergii. Přijemné a chutné víno s ovocnou dochutí a zpětným vydatnějším připomenutím aromatické složky, zejména fenyklu a anýzu. Skvělé kombinovat s mořskými plody, bílými rybami, paellou, gratinovaným těstovinám či bílému masu.

   FINCA ANTIGUA Tempranillo    

   Druh: Červené suché
   Výrobce: Martínez Bujanda
   Země: Španělsko
   Oblast: La Mancha
   Klasifikace:  La Mancha DO
   Odrůda: 100% Tempranillo
   Servis:  14 - 16°C
   Skladování:  1 - 3 roky

   • Fermentace probíhá v nerezových tancích s kontrolovanou teplotou, macerace probíhá 13 dní. Zrání po dobu 6 měsíců v nových amerických sudech. Víno intensivní višňové barvy s fialkovými tóny. Intenzivní aroma zobrazuje borůvky a červené ovoce v kombinaci s tóny získanými z nových amerických sudů-podobající se kakau a pražené kávě. V chuti je příjemné vyvážení alkoholu a kyselosti, díky zrání v sudech se rozvinula jemná struktura tříslovin. Skvěle se hodí k těstovinám, rýži a bílým masům.
   Zahrajte si získejte jízdu zdarma

   Open hours

   Mon - Thu 14:00-22:00
   Fri 14:00-23:00
   Sat 12:00-23:00
   Sun 12:00-22:00
           or. by agreement